Suawoude 1

Wedstrijden & uitslagen - Suawoude 1

DatumWedstrijdTijd/resultatenVeld
2019-09-21 14:30:3921 september 2019 Suawoude 1 — TFS 13 - 3
Sportpark Suderfinne
2019-09-28 14:30:5128 september 2019 VCR 1 — Suawoude 1 14:30:5114:30
2019-10-05 14:30:535 oktober 2019 Suawoude 1 — Eastermar 1 14:30:5314:30
Sportpark Suderfinne
2019-10-12 14:30:4912 oktober 2019 De Lauwers 1 — Suawoude 1 14:30:4914:30

STAND – Suawoude 1

PosClubPWDLPts
133009
233009
332016
432016
531205
631114
731114
831023
930212
1030121
1130121
1230030

Suawoude 2

Wedstrijden & Uitslagen – Suawoude 2

DatumWedstrijdTijd/resultatenVeld
2019-09-21 12:45:1921 september 2019 Suawoude 2 — Drachtster Boys 71 - 7
2019-09-28 14:30:1328 september 2019 Suawoude 2 -- Fean'58- 4 14:30:1314:30
2019-10-05 12:45:075 oktober 2019 Suawoude 2 — Noordbergum 2 12:45:0712:45
Sportpark Suderfinne
2019-10-12 14:30:3812 oktober 2019 TFS 2 — Suawoude 2 14:30:3814:30

STAND – Suawoude 2

PosClubPWDLPts
1Burgum 533009
2Fean’58 432107
3Rijperkerk 322006
4Noordbergum 232016
5Drachtster Boys 731114
6Jistrum 221013
7Rottevalle 331023
8Harkema Opeinde 421013
9Suawoude 230030
10Drachtster Boys 610010
10TFS 220020
12ONT 510010

Suawoude VR1

Wedstrijden & Uitslagen – Suawoude VR1

DatumWedstrijdTijd/resultatenSeizoenVeld
2019-10-04 19:50:134 oktober 2019 V en V’68 VR2 — Suawoude VR 1 19:50:1319:502019 - 2020
2019-10-18 19:50:0318 oktober 2019 Suawoude VR1 -- ONT/Rottevalle VR30+1 19:50:0319:502019 - 2020

Stand SVS VR 1

PosClubPWDLPts
1ONT/Rottevalle VR30+1851216
2Suawoude VR 1851216
3Suameer VR1842214
4V en V’68 VR273049
5ONB VR170070

Suawoude 35+

Wedstrijden & uitslagen – Suawoude 35+

DatumWedstrijdTijd/resultatenSeizoenVeld
2019-10-04 20:30:284 oktober 2019 FC Burgum 35+-1 -- SVS 35+-1 20:30:2820:302019 - 2020
2019-10-18 20:30:5618 oktober 2019 Suawoude 35+1 -- Hurdegaryp35+1 20:30:5620:302019 - 2020

STAND – Suawoude 35+

PosClubPWDLPts
1Hurdegarijp 35+112101131
2Suawoude 35+11564522
3Suameer 35+11533912
4Burgum 35+215321011

RSC JO17-1

Wedstrijden & uitslagen – RSC JO17-1

DatumWedstrijdTijd/resultatenVeld
2019-09-21 11:15:2421 september 2019 Warga WWS JO17-1 — RSC JO17-13 - 0
2019-09-28 10:00:3128 september 2019 RSC JO17-1 — Be Quick D JO17-4 10:00:3110:00
2019-10-05 08:30:325 oktober 2019 Burgum JO17-3 — RSC JO17-1 08:30:3208:30
2019-10-12 10:00:0812 oktober 2019 RSC JO17-1 — LAC Frisia JO17-5 10:00:0810:00

Stand RSC 17-1

PosClubPWDLPts
1Friesland JO17-122006
2Frisia JO17-521104
3Drachtsterboys JO17-521013
4Burgum JO17-321013
4RSC JO17-121013
6Zeerobben JO17-321013
7ONB JO17-211003
8Wardy JO17-111003
9DFC JO17-2d10101
10Be Quick D JO17-420020
10Warga WWS JO17-120020
12De Sweach JO17-110010

RSC JO15-1

Wedstrijden & uitslagen – RSC JO15-1

DatumWedstrijdTijd/resultatenVeld
2019-09-21 11:00:2921 september 2019 RSC JO15-1 — Dokkum JO15-1G1 - 10
2019-09-28 11:45:2528 september 2019 Drachten JO15-1 — RSC JO15-1 11:45:2511:45
2019-10-05 11:00:035 oktober 2019 Noordbergum JO15-1 — RSC JO15-1 11:00:0311:00
2019-10-12 11:30:3012 oktober 2019 RSC JO15-1 — Be Quick D JO15-2 11:30:3011:30

STAND – RSC JO15-1

PosClubPWDLPts
1Twijzel JO15-1G22006
2Noordbergum JO15-122006
2Rottevalle JO15-1G22006
4Drachten JO15-122006
5Dokkum JO15-1G21013
5Friese Boys JO15-111003
7V en V’68 JO15-121013
8Harkemase boys JO15-220020
9Eastermar JO15-110010
10RSC JO15-120020
10Suameer JO15-1G20020
12Be Quick D JO15-220020

Suawoude MO13-1

Wedstrijden & Uitslagen – Suawoude MO13-1

DatumWedstrijdTijd/resultatenVeld
2019-09-21 09:30:4821 september 2019 Suawoude MO 13-1 — Stiens/DTD MO13-10 - 7
2019-09-28 10:00:1228 september 2019 Wardy MO13-1 — Suawoude MO 13-1 10:00:1210:00
2019-10-05 11:15:085 oktober 2019 Suawoude MO 13-1 — Trynwâlden MO13-1 11:15:0811:15
2019-10-12 10:30:3412 oktober 2019 Leovardia MO13-2 — Suawoude MO 13-1 10:30:3410:30

STAND – Suawoude MO13-1

PosClubPWDLPts
1Stiens/DTD MO13-122006
2Noordbergum MO13-122006
3Leovardia MO13-221013
4Suawoude MO 13-121013
5Frisia MO13-220202
6Trynwâlden MO13-120111
7Wardy MO13-120111
8Blauw Wit’34 MO13-320020

Suawoude JO12-1G

Wedstrijden en uitslagen Suawoude JO12-1G

DatumWedstrijdTijd/resultatenVeld
2019-09-21 10:00:1021 september 2019 Leovardia JO12-2 — Suawoude JO12-1G0 - 2
2019-09-28 10:00:5628 september 2019 Suawoude JO12-1G — Hardegarijp JO12-2 10:00:5610:00
2019-10-05 10:00:135 oktober 2019 Suawoude JO12-1G — Blauw Wit’34 JO12-2G 10:00:1310:00
2019-10-12 09:00:2112 oktober 2019 Wykels Hallum JO12-1G — Suawoude JO12-1G 09:00:2109:00

STAND – Suawoude JO12-1G

PosClubPWDLPts
1Blauw Wit’34 JO12-2G21104
1Wykels Hallum JO12-1G21104
3Suawoude JO12-1G21104
4Frisia JO12-320202
5Hardegarijp JO12-220111
6Leovardia JO12-220020

Suawoude JO10-1

Wedstrijden & uitslagen SVS JO10-1

DatumWedstrijdTijd/resultatenVeld
2019-09-21 09:00:3921 september 2019 Warga WWS JO10-1 — Suawoude JO10-1 09:00:3909:00
2019-09-28 10:00:1128 september 2019 Suawoude JO10-1 — VVT JO10-1 10:00:1110:00
Sportpark Suderfinne
2019-10-05 10:30:355 oktober 2019 ASC JO10-1 — Suawoude JO10-1 10:30:3510:30
2019-10-12 10:00:0012 oktober 2019 Suawoude JO10-1 — Eastermar JO10-1 10:00:0010:00
Sportpark Suderfinne

STAND – Suawoude JO10-1

PosClubPWDLPts
1ASC JO10-100000
1AVV JO10-100000
1Broekster Wâlden JO10-100000
1Eastermar JO10-100000
1Friesland JO10-100000
1Kootstertille JO10-100000
1Rijperkerk JO10-1G00000
1Suawoude JO10-100000
1Twijzel JO10-100000
1VIOD JO10-100000
1VVT JO10-100000
1Warga WWS JO10-100000

Suawoude JO8-1

Wedstrijden en uitslagen SVS JO8-1G

DatumWedstrijdTijd/resultatenVeld
2019-09-21 10:00:4221 september 2019 Friesland/MKV’29 JO8-1 — Suawoude JO8-1G 10:00:4210:00
2019-09-28 08:45:4328 september 2019 Suawoude JO8-1G — Leovardia JO8-2 08:45:4308:45
2019-10-05 11:15:535 oktober 2019 Hardegarijp JO8-2 — Suawoude JO8-1G 11:15:5311:15
2019-10-12 08:45:5112 oktober 2019 Suawoude JO8-1G — Harkemase Boys JO8-2 08:45:5108:45

STAND – Suawoude JO8-1G

PosClubPWDLPts
1Burgum JO8-200000
1CVO JO8-100000
1Friesland/MKV’29 JO8-100000
1Hardegarijp JO8-200000
1Harkemase Boys JO8-200000
1Leovardia JO8-200000
1MKV’29 JO8-100000
1ONT JO8-100000
1Suawoude JO8-1G00000
1V en V’68 JO8-100000
1Veenwouden JO8-1G00000
1Warga WWS JO8-1G00000

Suawoude JO7-1G

Wedstrijden & uitslagen SVS JO7-1G

DatumWedstrijdTijd/resultatenVeld
2019-09-21 10:00:3721 september 2019 Suawoude JO7-1G - FVC JO7-1 10:00:3710:00
2019-09-28 10:00:0128 september 2019 Nicator JO7-1 — Suawoude JO7-1G 10:00:0110:00
2019-10-05 09:00:505 oktober 2019 Suawoude JO7-1G — Trynwâlden JO7-1 09:00:5009:00
Sportpark Suderfinne
2019-10-12 09:00:1112 oktober 2019 FVC JO7-1 — Suawoude JO7-1G 09:00:1109:00

STAND – Suawoude JO7-1G

PosClubPWDLPts
1FVC JO7-100000
1Nicator JO7-100000
1Suawoude JO7-1G00000
1Trynwâlden JO7-100000